Mashtrime, pasion dhe konflikte/ Datat e këtij muaji që duhet të keni kujdes sipas Horoskopit

Mashtrime, pasion dhe konflikte/ Datat e këtij muaji që duhet të keni kujdes sipas Horoskopit

12:32, 01/10/2022
A+ Aa A-

Një muaj i ri ka nisur sot dhe të gjithë duam të dimë se si do të zhvillohet. Edhe siç ndodh çdo muaj, do të ketë ditët e tij të mira dhe të këqija që do të na vështirësojnë.

Lexoni më poshtë cilat data janë të favorshme dhe cilat nuk janë sipas shenjës suaj për të ditur se çfarë të prisni:

12 tetor: Mashtrimet dhe iluzionet, peizazh i paqartë dhe jo i qartë i gjërave, xhelozi dhe fanatizëm, shfaqje e tepruar e emocioneve. Kryesisht preken Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit e dekadës së tretë.

20 tetor: Pasionet dhe dashuritë fatale, ndarjet, zhgënjimet e dashurisë dhe pastrimi. Kryesisht preken Dashi, Gaforrja, Peshorja dhe Bricjapi që kanë lindur në dekadën e tretë.

27 tetor: Tensione dhe konflikte, keqkomunikim dhe prirje për hakmarrje, mendime dhe komente negative, dyshime dhe mosbesim. Të prekur kryesisht: Dashi, Gaforrja, Peshorja dhe Bricjapi i javës së 3-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco