Deklaratat e tij të fundit mërzitën gjithë familjen! David Beckham debaton me Brooklyn

Deklaratat e tij të fundit mërzitën gjithë familjen! David Beckham debaton me Brooklyn

10:08, 01/10/2022
A+ Aa A-

David Beckham thuhet se u përball me Brooklyn Beckham për dramën që përfshin gruan e këtij të fundit, Nicola Peltz, dhe nënën e tij, Victoria Beckham.

“Unë nuk mendoj se David ka humbur ndonjëherë durimin e tij me Brooklyn ose ka pasur arsye për të folur ashpër me të, por kjo më në fund ka ndodhur,” tha një burim për “Daily Mail”.

Çifti i ri – i cili u martua më 9 prill – foli për raportimet mediatike të marrëdhënies së Peltz me Victoria.

“Për të qenë i sinqertë, gruaja ime është padyshim prioriteti im i parë dhe nuk dua ta shoh kurrë të mërzitur”, tha Brooklyn për median. “Kur njerëzit thonë gjëra qesharake, ne thjesht flasim për të dhe thjesht vazhdojmë. Ne e kemi 100 për qind mbështetjen e njëri-tjetrit dhe thjesht vazhdojmë së bashku.”

Peltz sqaroi gjithashtu vendimin e saj për të veshur fustan Valentino në dasmën e saj, në vend të një dizajni nga ish-ylli i Spice Girl.

“Ai foli me të dhe i tha: “Ne nuk e bëjmë këtë në familjen tonë – dhe ju e dini që ne nuk e bëjmë këtë në familjen tonë,” vazhdoi burimi. Ata shtuan se Davidi i tha Brooklyn-it: “Çfarë do të ndodhë më pas varet nga ju, por ne kemi mbaruar me dramën”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco