Onur dhe Ibrahim Firinciogullari, parukierët turq të yjeve shqiptare

Onur dhe Ibrahim Firinciogullari, parukierët turq të yjeve shqiptare

15:56, 17/08/2022
A+ Aa A-

Ata janë dy vëllezër dhe të dy janë parukierë.

Fjala është për Onur dhe Ibrahim Firinciogullari, të cilët

janë turq, por, parukierinë e tyre e kanë të vendosur në Prishtinë.

Dyshja, pos klientëve tjerë, shpesh vizitohen edhe nga yjet e shoubizit, që ua besojnë atyre pamjen.

Era Istrefi, Adelina Berisha, Drita Stublla, Arbnora Ademaj, Lediana e Anna Kabashi janë vetëm disa nga këta artistë, që rregullohen e zbukurohen nga Onuri dhe Ibrahimi.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco