Dikur 'rivale' sot mezi pret të bëhet teze/ Beatrix Ramosaj uron Einxhel Shkirën për shtatzëninë

Dikur 'rivale' sot mezi pret të bëhet teze/ Beatrix Ramosaj uron Einxhel Shkirën për shtatzëninë

10:58, 16/08/2022
A+ Aa A-

Einxhel Shkira foli, por duke konfirmuar edhe njëherë lajmet që prej ditësh po bënin xhiron e rrjetit.

Me anë të një videoje, ditën e djeshme moderatorja tregoi se është në pritje të ëmbël.

Së fundmi, ka reaguar edhe Beatrix Ramosaj, e cila e ka uruar Einxhel dhe Dagzin me fjalët më të ëmbla. Dikur “rivale” me njëra-tjetrën brenda shtëpisë së Big Brother Vip, sot Trixa mezi pret të bëhet “teze”.

“Urime për dy nga njerëzit e mi më të preferuar në të gjithë botën. Zemra ime po qesh tani. Ju do të jeni prindërit më të mirë dhe unë premtoj se do të jem tezja më e mirë,”-shkruan këngëtarja krahas videos së postuar nga Einxhel.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco