Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Shqipëria e 7-ta në botë për drogën

Çfarë e acaron më shumë Feron? Na e zbulon Arbenita

Çfarë e acaron më shumë Feron? Na e zbulon Arbenita

10:57, 23/06/2022
A+ Aa A-

Modelja Arbenita Ismajli ka postuar një video ‘TikTok’-u drejtuar partnerit të saj, Feros duke na zbuluar kështu dhe një nga gjërat që acaron më shumë reperin dhe janë pikërisht porositë e shumta online të Arbenitës.

 “Duke i thënë bashkëshortit tim se do të ndaloj së porosituri kaq shumë online”- thuhet në postim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco