Frederik Ndoci: Kisha momente intime me Sesilia Plasarin edhe pse isha i martuar

Frederik Ndoci: Kisha momente intime me Sesilia Plasarin edhe pse isha i martuar

10:42, 01/05/2022
A+ Aa A-

Artisti Frederik Ndoci ka folur së fundmi në një emision për marrëdhënien që ka pasur me aktoren Sesilia Plasari.

Ata u bënë pjesë e filmit të mirënjohur nga të gjithë "Edhe kështu, edhe ashtu", përkatësisht me rolin e Andit dhe Almës.

Në rrëfimin e tij Frederiku tha se kishte flirt dhe kimi mes tij dhe aktores, ndonëse në atë periudhë ai ishte i martuar.

 

Ndoci tha: "Kemi pasur plot momente të bukura, si të duash, ndaç intime, ndaç...Kishim ca skena me puthje, edhe në fillim të filmit edhe në mes, por duhej ta bënim shumë organike. Duke i provuar për qejf, për të parë a dukemi mirë te kamera... Edhe pastaj më duket se punoi kimia, edhe shyqyr na ikën dritat atë natë".
Përmendim gjithashtu se Frederik Ndoci prej vitesh ka njoftuar se martesa e tij e parë mori fund për shkak se gruaja ishte lesbike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco