Së shpejti baba për herë të dytë, MC Kresha zbulon gjininë e fëmijës

Së shpejti baba për herë të dytë, MC Kresha zbulon gjininë e fëmijës

11:18, 26/01/2022
A+ Aa A-

Në qershor të vitit 2020, reperi MC Kresha u bë baba për herë të parë, vetëm pak muaj pas dasmës. 

Partnerja e tij, Erzina, solli në jetë një vogëlushe, të cilën çifti e pagëzoi me emrin Iza.

 

Megjithatë, dyshja ka vendosur ta zgjerojë sërish familjen, duke u bërë katër shumë shpejt. 

Së fundmi, reperi ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë.

 

“Me bashkëshorten dhe gocën jam tek miqtë. Jemi në pritje të një djali tani së shpejti” tregoi ai në “D-night”.

MC Kresha e ruan me fanatizëm jetën private, duke dashur të ndajë me publikun vetëm jetën profesionale të tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco