DJ Dagz lë shtëpinë, Einxhel i shpreh dashurinë

DJ Dagz lë shtëpinë, Einxhel i shpreh dashurinë

09:12, 19/01/2022
A+ Aa A-

SDitën e djeshme gjatë spektaklit u vendos zinxhiri i shpëtimit dhe në fund ngelën Einxhel dhe DJ Dagz.

DJ Dagz u eleminua.

Einxhel reagoi shumë keq kur dolën të dy bashkë. Ajo u ndje realisht shumë e zhgënjyer sidomos nga Beatrix dhe tha se njerëzit bëjnë sikur i duan, kur në fakt nuk i shpëtojnë asnjëherë.

Kur Dj Dagz u largua ajo i tha me plotë gojën: Të dua shumë dhe banorët brohoritën.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco