'Haja dru nga familja se këndoja', habit këngëtarja shqiptare

'Haja dru nga familja se këndoja', habit këngëtarja shqiptare

08:55, 25/11/2021
A+ Aa A-

E ftuar së fundmi në emisionin "Expuls" ishte këngëtarja Anna Jenifer. 

Këngëtarja foli për jetën e saj dhe tregoi se fillesat në muzikë i ka patur të vështira pasi familjen e kishte fanatike.

Madje ajo tregoi se është dhunuar nga familja për faktin që merrej me muzikë.

"Me muzikën jam marrë që e vogël, por ka qenë koha shumë e vështirë. Prindërit ishin shumë fanatikë. Mami ka dashur të merrem me muzikë, por babi jo, më nxirrte nga Pallati i Kulturës. Kam ngrënë dhe dru domethënë. Por unë arrita ta realizoja ëndrrën time", u shpreh Anna Jenifer.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco