Kozaku vë në siklet moderatoren shqiptare: 'Erdha te ty se je mega s*ks'

Kozaku vë në siklet moderatoren shqiptare: 'Erdha te ty se je mega s*ks'

16:11, 05/10/2021
A+ Aa A-

Kozak Braçi, shqiptari më i famshëm i rrjeteve sociale ka qenë i ftuari i parë në emisionin më të ri në RTV Ora, “D- Night” nga Dajana Shabani.

Pas zhurmës së madhe në rrjet, si personazhi më i klikuar, Kozaku u rrëfye për herë të parë tek Dajana Shabani.

Si natyrë kurioze, Dajana pyeti Kozakun qe pse ai zgjodhi Shabanin për rrëfimin e parë.

Ndër të tjera, ai u shpreh:”Zgjodha për me ardh tek emisioni jot për arsye se mu duke moderatorja më mega seksi. Kur të kam pa kam thënë kjo gazetare, moderatore e meriton me më marr mu pasi je shume luks dhe shumë seksi”, batutë e cila e bëri të qeshë Dajanën.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco