Loredana zemërthyer i kërkon falje publikisht Mozzikut: Besoj ka ardhur koha… 

Loredana zemërthyer i kërkon falje publikisht Mozzikut: Besoj ka ardhur koha… 

15:41, 26/09/2021
A+ Aa A-

Loredana dhe Mozzik kanë publikuar albumin e shumëpritur “No Rich Parents”. Albumi i cili mban gjithsesej 14 këngë është publikuar në të gjitha platformat. 

“Immer wenn es regnet” (Sa herë që bie shi”) titullohet kënga e tyre e cila është shoqëruar edhe me videoklip ku dyshja shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin. 

 

Në një pjesë të këngës ata theksojnë se si do t’ia shpjegojnë të gjithën vajzës së tyre, Hanës. 

Më tej, në një pjesë të kësaj kënge Mozzik thotë se ka ardhur koha që Hana të bëhet me një vëlla. 

 

Sikur të mos mjaftonte kjo, Loredana ka publikuar këtë postim në rrjetin e saj social ‘Instagram’ ku shkroi:  

‘Më fal’ duke e përcjellë me një emjoi zemërthyer. 
Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco