‘Nuk do të gjykohem nga një ‘copë’ kalamani’, Mikela shpërthen ndaj Julit

‘Nuk do të gjykohem nga një ‘copë’ kalamani’, Mikela shpërthen ndaj Julit

09:44, 25/09/2021
A+ Aa A-

Një nga konkurrentet e “Pëpruthen”, Mikela ka shpëthyer në të bërtitura në mes të studios.

Mikela ka rrëfyer puntata më parë, se ka pasur një lidhje të konsoliduar dhe i dashuri e ka tradhëtuar.
E kaluara e saj është cekur dhe prej konkurrentëve të tjerë, por këtë radhë u cek prej Julit.

“Argjendi duket ai tip që do jetë në një dhomë, Mikela do e vëri në gjumë  dhe do shkoj në dhomën tjetër do flasësh me ish të dashurin,-u shpreh Juli.

Mikela u prek shumë nga kjo deklaratë

"Hera e fundit që mua më përmendet ish i dashuri, aq më tepër nga ti i cili nuk ke fare eksperienca jete, je një fëmijë. E keni bërë të gjithë rrugë këtë, mbylle gojën, kaq po them.
Kush je ti ta përdorësh kundër meje, e ke parë surratin si e ke? Nuk kemi ardh këtu të gjykohemi nga një copë kalamani. Mbaje karrigen fito një takim me gocat se ti duhet të zhdukesh që këtu.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco