Lajmi i fundit

SYRI TV LIVE/ 'Foltorja', Sali Berisha takim me demokratët në Dibër

Capital T zbulon se pse nuk është martuar ende

Capital T zbulon se pse nuk është martuar ende

20:52, 21/09/2021
A+ Aa A-

Capital T ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet” me Robert Berishën, ku foli si rrallëherë për jetën e tij sentimentale dhe planet e tij për martesë.

Capital T zbuloi se për momentin është beqar dhe se nuk është ende koha e duhur për t'u martuar.

 “Thjesht nuk i ka ardhur koha, ajo është me ndjenjë nuk është se e ke të përcaktuar, jeta shumë e ngarkuar nuk e ke kohën me ja dedikuar dikujt siç duhet. Besoj zoti e ka shkruar një fat për mua edhe kurdo që vjen mirësevjen”, u shpreh ai.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco