Kush janë personazhet e njohura që përdorin metron?!

Kush janë personazhet e njohura që përdorin metron?!

13:49, 13/05/2021
A+ Aa A-

Secili prej tyre ka bërë emër në botën e muzikës ose kinemasë.

Jeta që ato bëjnë është shumë luksoze , por ata zakonisht përdorin transportin publik , për udhëtime urbane.

ImageRoger Waters, një anëtar i grupit legjendar Pink Floyd, është një nga të famshmit që shihet më së shumti në metro.

ImageCynthia Nixon, e cila njihet për rolin e saj në Sex and The City, është gjithashtu një nga personat që preferon metronë.

ImageAktori i njohur Ewan McGregor

ImageJaimie Alexander, e cila është e njohur për produksione të tilla si Thor dhe Blinspot

ImageKatie Holmes frekuenton metro për vite me radhë. Ajo tani ka me vete edhe të dashurin Emilio Vitolo.

ImageAktori i njohur Kevin Bacon është një nga të famshmit që përdor metronë.

ImageLiam Hemsworth

ImageLily Allen

ImageVajza e Madonës, Lourdes Leon

ImageRegjisori i famshëm Ron Howard

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco