Lajmi i fundit

Federata Daneze qetëson tifozët, deklaratë zyrtare për gjendjen e Eriksen

Tuna e bëri sërish baba, reagon Patris Berisha

Tuna e bëri sërish baba, reagon Patris Berisha

08:49, 10/05/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Tuna është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin Zen.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja, duke i surprizuar padyshim të gjithë. Tuna publikoi fotot e para me vogëlushin në rrjete sociale.

"Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem. Gëzuar Dita e Nënës! Nënë krenare e Tianit dhe Zenit!", shkroi ajo.

Së fundmi, rreth lajmit të ëmbël ka reaguar dhe Patris Berisha. Ai ka ndarë një foto në Instastory, krahas së cilës ka shkruar :“Mirë se vjen në jetë Zen”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco