Sot çmend vajzat, por ja si dukej Atdheu para famës

Sot çmend vajzat, por ja si dukej Atdheu para famës

08:22, 06/05/2021
A+ Aa A-

Sapo hyri në “Përputhen” e deri më sot Atdheu vazhdon të jetë një nga konkurrentët më të komentuar të programit.

Vajzat çmenden pas tij dhe shpeshherë është cilësuar si një nga djemtë më simpatik. Por jeni kuriozë ta shihni si dukej Atdheu dikur?

Në rrjet po qarkullon kjo foto ku Atdheu shfaqet në fëmijëri e dukej shumë i ëmbël.

Foto është publikuar nga fansat e konkurrentit, të cilët janë kuriozë për jetën e tij private.

Së fundmi u bë e ditur se Atdheu fitonte goxha nga postimet e tij në Instagram.  

Sipas “Express”, ai paguhet 500 euro për një postim, duke ia kaluar edhe personazheve VIP që kanë vite në ekran.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco