Pas diss-it për Jasminën, Andi ka një përgjigje për Princin

Pas diss-it për Jasminën, Andi ka një përgjigje për Princin

11:42, 14/04/2021
A+ Aa A-

Në "Përputhen" kanë plasur diss-at.

Së fundmi Princi publikoi një këngë ku i bënte diss për Jasminën, të cilën e ka akuzuar shpesh në studio si materialiste.

“Ti je vajzë e ëmbël por tepër dinake. E gëzofsh green kartën, bye torollake", shprehet Princi për Jasminën.

Princi mori kundërpërgjigje nga Andi, i cili është deklaruar vetëm për Jasminën në emision .

Andi iu kthye Princit duke i bërë diss me disa vargje dhe në fund mori një puthje nga Jasmina.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco