E le Mevlanin? Ledjana i përgjigjet shkurt dhe qartë ish-konkurrentit

E le Mevlanin? Ledjana i përgjigjet shkurt dhe qartë ish-konkurrentit

08:53, 11/04/2021
A+ Aa A-

Një nga çiftet e deklaruara së fundmi në 'Përputhen' është Mevlani dhe Ledjana, një çift i cili ka qëndruar për shumë kohë në vëmëndjen e ndjekësve.

Por,  ndonëse raporti i tyre ka pasur ulje dhe ngritje duket se dyshja aktulalisht është deklaruar veç për njëri-tjetrin.

Së fundmi,  ishte ish- konkurrenti Fation Kuqari, ai që së fundmi trazoi ujërat dhe dyshimet tek ndjekësit me anë të një komenti në foton e Ledjanës.

Në koment ai aludoi se ajo dhe Mevlani janë ndarë, duke shkruar: Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?

“ Jo” i është përgjigjur Ledjana, duke mohuar kështu dyshimin e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco