Para se të zhvisheshin në Dubai, bukuroshet ukrainase treguan bukurinë e tyre në Karpate

Para se të zhvisheshin në Dubai, bukuroshet ukrainase treguan bukurinë e tyre në Karpate

09:00, 08/04/2021
A+ Aa A-

Disa nga bukuroshet ukrainase që bënë bujë në Dubai disa ditë më parë, kur pozuan lakuriq në ballkonin e një ndërtese shumëkatëshe në zonën e Marinës dhe u arrestuan, ishin në vendpushimin e skive Bukovel në Karpate disa javë më parë .

Sipas Sun , të paktën gjashtë nga vajzat që u "identifikuan" në fotot virale që bënë xhiron e internetit kishin dhënë "dhuratën" shkurtin e kaluar në ngjarjen tre-ditore të festimit për Vitaly Gretschin në vendpushimin e famshëm të skive . 

Sipas gazetës britanike, playboy 41-vjeçar Grecin tani besohet nga shumë që ka organizuar xhirimin skandaloz të fotografive në emirat, i cili çoi në arrestimin e vajzave dhe dëbimin e tyre pasues.

Dhjetëra bukuroshe (përfshirë disa anëtarë të "ekipit" të Dubait) duke kërcyer në dëborë  të veshur  si lepuj të bardhë shfaqen në foto dhe video nga llogaria e Grecin. 

I ftohti mund t'i ketë dekurajuar ata të zbulojnë siluetën e tyre të hijshme siç ndodhi në Emirat, por ngjarja gjithashtu përfshiu një zhytje në pishinën e nxehtë të jashtme, ku disa nga modelet pozuan me rroba banje të vogla.

Ngjarja u organizua nga 42-vjeçari Igor Posipaiko, një prezantues dhe shoëman i TV Ukrainas. 

Pas sjelljes së tij të suksesshme, Grecin shkroi në një mesazh në mediat sociale: "Shpresoj që vitin e ardhshëm të jem me shumë miq të tjerë, të cilët më mungojnë shumë dhe të krijoj edhe një herë energji të madhe të gjithë së bashku", shtoi 41-vjeçari.

Mes atyre që morën pjesë në mbrëmje ishte Jana Graboschuk, modelja 27-vjeçare që studion për juridik, e cila u "identifikua" në foton famëkeqe të ballkonit në Dubai për shkak të tatuazhit të saj karakteristik. 

Bukuroshja e re postoi në historitë e saj në Instagram një foto që e tregon atë duke u puthur me Gretsin, për t’i uruar atij "ditëlindjen", por edhe shumë momente "të nxehta" nga ngjarja tre-ditore.

 Midis tyre ka disa foto më të nxehta në dëborë, por edhe skena nga ajo që po ndodhte në festat e mbrëmjes, ku alkooli rrjedh lum dhe vajzat ishin veshur vetëm me të brendshme seksi të zeza.

Image

ImageImage

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco