Adrola Dushi pozon me bluzën e tejdukshme

Adrola Dushi pozon me bluzën e tejdukshme

20:18, 03/03/2021
A+ Aa A-

Adrola Dushi në profilin e saj në Instagram ka zgjedhur imazhe provokuese duke venë në pah figurën e saj të përsosur, 

E kuruar në çdo detaj, modelja mori vëmendje me bluzën e tejdukshme, e cila ka mbuluar gjoksin me duar.

“Të qëndrosh e pranishme në çdo moment është zakoni më i rëndësishëm për të bërë më të mirën time dhe për të qenë më e lumtur”, kanë qenë fjalët e saj në postim.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco