Pas spekulimeve në ‘Golden Globes’, Gal Gadot konfirmon shtatzëninë

Pas spekulimeve në ‘Golden Globes’, Gal Gadot konfirmon shtatzëninë

10:18, 02/03/2021
A+ Aa A-

Ylli i “Wonder Woman”, Gal Gadot do të bëhet sërish nënë.

35 vjeçarja, konfirmoi të hënën se është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë – pasi fansat filluan të spekulojnë pas paraqitjes së saj në “Golden Globes 2021” të dielën në mbrëmje.

“Shkojmë sërish”, shkroi ajo në Twitter përmes një fotografie krah bashkëshortit Yaron Varsano dhe dy vajzave: Maya dhe Alma, ku të gjithë mbanin duart në barkun e saj,  duke konfirmuar kështu lajmin për shtatzëninë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco