Jennifer Lopez po martohet?

Jennifer Lopez po martohet?

17:23, 24/02/2021
A+ Aa A-

JLo ka zbuluar pak nga seti i ri fotografik.

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka publikuar disa foto, të realizuara gjatë setit për dasmë, por nuk preferoi të zbulonte shumë detaje.

Ajo postoi fillimisht fotografi të disa luleve, të cilat do zbukurojnë ambientin ku do të fotografohet këngëtarja.

 

Më pas, ajo solli një foto, ku shfaqet e veshur me fustan nusërie, në të cilin dukej mahnitëse si çdo herë.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kishin planifikuar që të martohen vitin e kaluar, por pandemia ua prishi planet.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco