Rihanna dhe reperi ASAP Rocky të lumtur në krah të njëri-tjetrit

Rihanna dhe reperi ASAP Rocky të lumtur në krah të njëri-tjetrit

09:35, 25/01/2021
A+ Aa A-

Duket se Rihanna dhe ASAP Rocky po kalojnë ditë romantike në krahët e njëri-tjetrit, dhe janë shumë të lumtur në lidhjen e tyre.
Një burim për Hollywood Life është shprehur se dyshja është më e dashuruar se kurrë.
"Rihanna dhe Rocky janë shumë mirë së bashku. Ata pushimet janë duke i kaluar së bashku. Nivelin e vëmendjes që ka marrë marrëdhënia e tyre është e shpejtë, ata janë duke u përpjekur që të shkojnë ngadalë në të gjitha gjërat, ata janë shumë të lumtur së bashku”, ka thënë ky burim për HL.

Kujtojmë, se Rihanna dhe Rocky për një kohë relativisht të gjatë ishin thjesht miq, por me sa duket gjerat mes tyre përparuan, dhe dyshja vendosi të kalonte në një tjetër stad, atë të një marrëdhënieje.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco