Stresi nga arratia tregon se ku do e shohim së shpejti

Stresi nga arratia tregon se ku do e shohim së shpejti

10:41, 24/01/2021
A+ Aa A-

Stresi prej ditësh ndodhet larg Shqipërisë, pasi është arratisur që nga momenti që policia e shpalli në kërkim pas protestave për vrasjen e Klodian Rashës.

Ai ka gati albumin e tij “Archimed” dhe nëse menduat se arratia i ka hapur probleme e keni shumë gabim. Kjo pasi Stresi ka ndërmend ta publikojë së shpejti albumin e tij dhe madje do e promovojë edhe në Angli.

Këtë fakt e ka bërë të ditur vetë Stresi i cili nëpërmjet një Instastory ka treguar se do ta bëjë promovimin e “Archimed” në Londër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Miks 23 janar 202124/01/2021 11:32

Stresi ishte dhe mbetet nje "ikone" aventureske e lojrave me kap sme kap me policine...

Shto koment

Denonco