Të reja nga bashkëpunimi i Alban Skënderajt dhe Arilena Arës

Të reja nga bashkëpunimi i Alban Skënderajt dhe Arilena Arës

09:00, 02/12/2020
A+ Aa A-

Me sa duket një bashkëpunim i ri do të vijë në botën e muzikës.

Bëhet fjalë për dy këngëtarë mjaft të këndshëm dhe të dashur për publikun shqiptar, Arilena Ara dhe Alban Skënderaj.

Një ditë më parë dyshja tregoi dhe titullin e këngës që do të sjellin bashkë.

“A i sheh” quhet dueti që ka bërë bashkë për herë të parë Albanin dhe Arilenën, i cili nuk do të vonojë shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco