Disa krahasime nga afër që tregojnë se si kanë ndryshuar të famshmit tanë të preferuar

Disa krahasime nga afër që tregojnë se si kanë ndryshuar të famshmit tanë të preferuar

15:28, 30/11/2020
A+ Aa A-

Duket se ishte vetëm dje kur Angelina Jolie, e re dhe e mrekullueshme luajti Lara Croft. 

Por besoni apo jo, kanë kaluar gati 20 vite që nga ajo kohë.

Kjo na ka bërë që të rritemi kurioz se si duket tani ajo, si dhe të famshëm të tjerë që ishin të njohur në vitet 2000.

Bright Side vendosi të krahasojë paraqitjet e të famshmëve në rininë e tyre me tani.

Dhe të themi të drejtën, rezultatet dramatike mund t'ju trullosin. 

Disa kanë ndryshuar në mënyrë drastike me kalimin e viteve, dhe të tjerët kanë bërë ndryshime të lehta në pamjen e tyre. 

Megjithatë, ka akoma disa njerëz të famshëm që kanë arritur të duken pothuajse saktësisht njësoj si më parë.

Jennifer Lopez

Image

Angelina Jolie

Image

Britney Spears

Image

Jennifer Aniston

Image

Leonardo DiCaprio

Image

Lindsay Lohan

Image

Renée Zellweger

Image

Kim Kardashian

Image

Miley Cyrus

Image

Nicole Kidman

Image

Reese Witherspoon

Image

Scarlett Johansson

Image

Courteney Cox

Image

Richard Gere

Image

Blake Lively

Image

Lisa Kudrow

Image

Drew Barrymore

Image

Jennifer Lawrence

Image

Megan Fox

Image

Eva Green

Image

Ashley Judd

Image

Monica Bellucci

Image

Julia Roberts

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco