Sonny K. Elson në ‘Syri i keq’ tregon sa është kostoja për një set fotografish profesionale

Sonny K. Elson në ‘Syri i keq’ tregon sa është kostoja për një set fotografish profesionale

17:21, 27/10/2020
A+ Aa A-

Sonny K.Elson në ‘Syri i keq’ na zbuloi se sa kushton një set fotografish nga një fotograf profesional për një person të thjeshtë.

Ai tha se kostot janë në bazë të asaj që kërkon klienti, pra nuk ka një kosto të saktë.

Kelvin: Nëse një person i thjesht, dëshiron të bëjë disa foto, por nuk e di sa mund të kushtojë një set nga fotograf profesionist?

Sonny: Kostot variojnë në bazë të asaj që kërkon klienti. Nuk ka një kosto të saktë. Baza mund të nis nga 100 euro dhe të shkon në bazë të asaj që kërkon. Se nuk është puna e bukë. Që kjo panine e ka kaq çmimin, nuk janë fare njësojë./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco