Çifti i njohur i Hollywood-it shfaqen me të bijën në publik tre muaj pas lindjes

Çifti i njohur i Hollywood-it shfaqen me të bijën në publik tre muaj pas lindjes

18:45, 26/10/2020
A+ Aa A-

Çifti i njohur i Hollywood-it shfaqen me të bijën në publik tre muaj pas lindjes

Sophie Turner dhe Joe Jonas janë fotografuar sërish gjatë shëtitjeve të tyre, ndërsa këtë herë kanë patur një shoqëruese të vogël, vogëlushen e tyre, të quajtur illa.

Dyshja dukeshin mjaft në formë krah njëri-tjetrit me veshjet sportive dhe maskat e vendosura në fytyrë.

Kujtojmë se deri më tani, dyshja e njohur janë treguar shumë të kujdesshëm me daljet publike. Ata janë përpjekur ta mbrojnë maksimalisht privatësinë e vajzës, duke vendosur të mos ndajnë asnjë foto deri më tani të saj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco