Prindër për herë të parë? Kjo foto e Justin na bëri të mendojmë se një bebush është rrugës

Prindër për herë të parë? Kjo foto e Justin na bëri të mendojmë se një bebush është rrugës

20:24, 01/10/2020

Ata festuan një ditë më parë përvjetorin e parë të martesës, Justin Bieber dhe Hailey Baldëin janë bërë sërish sot kryefjala e mediave.

Këngëtari ka publikuar një foto në Instagram, ku ka fotografuar pishinën, brenda së cilës ndodheshin shapka të verdha të vogla.

“Së shpejti”- ishin fjalët e këngëtarit krahas fotos që i futi të gjithë në dyshime.

Mos çifti janë në pritje të një fëmije dhe kjo është mënyra për ta treguar lajmin e ëmbël? 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco