FOTO/ Lori Hoxha sjell trendin për sezonin vjeshtë-dimër

FOTO/ Lori Hoxha sjell trendin për sezonin vjeshtë-dimër

19:57, 24/09/2020

Lori Hoxha, është një nga blogeret më të ndjekura, ku shpesh publikon foto të ndryshme nga jeta e përditshme. 

Tani që po hymë në stinën e vjeshtës, ajo u frymëzua nga trendet e kësaj sezonë, kryefjala e së cilës janë veshjet nga lëkura.

Me një kostum lekurë ngjyrë kafe ajo edhe debutoi në stinën që erdhi.

Veshja e saj është nga ato që shumica nga ju mund të përballojnë financiarisht, e mund t’iu shërbejë si frymëzim për ditët e zymta dhe me shi që po vijnë. 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco