Bebe Rexha i bën dhuratën super luksoze të dashurit të saj në ditën e tij të lindjes

Bebe Rexha i bën dhuratën super luksoze të dashurit të saj në ditën e tij të lindjes

10:55, 20/09/2020

Së fundmi këngëtarja shqiptare Bebe Rexha posti një foto krah të dashurit të saj misterioz në ditën e lindjes së tij, por fytyrën ia mbuloi  me emoji zemre.

“Gëzuar ditëlindjen zemër”, shkroi këngëtarja në foton ku dukeshin gati duke u puthur.

Image

Por, mediat e huaja nuk kanë lejuar që misteri të vazhdojë për shumë gjatë dhe kanë zbuluar identitetin e të dashurit të 31-vjeçares.

Sipas “People”, ai është kinematografi dhe producenti Keyan Safyari, me të cilin është fotografuar duke u puthur ne Los Anxhelos.

Madje, thuhet se ajo i ka dhuruar edhe një makinë “Ferrari” partnerit që e ka bërë për vete në ditën e tij të lindjes.

Image

Dyshja u shfaqën për herë të parë bashkë të kapur përdore në muajin mars, por askush nuk dinte asnjë detaj për partnerin e Rexhës.

Kjo është romanca e parë që këngëtarja bën publike.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco