Pamja e re e Era Istrefit po ‘çmend’ ndjekësit e saj

Pamja e re e Era Istrefit po ‘çmend’ ndjekësit e saj

09:43, 05/09/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka guxuar gjithmonë me ndryshimet në ‘look-un’ e saj.

Me ardhjen e vjeshtës, duket se ajo ka vendosur sërish të bëjë ndryshime duke i befasuar të gjithë me modelin e flokëve dhe ngjyrën që ka zgjedhur.

Era i ka prerë flokët shkurt me baluke, teksa tregon se është frymëzuar nga “Mia Wallace” në filmin e Quentin Tarantino-s.

“Mia Wallace, por bjonde”, shkruan këngëtarja.

Fansat kanë shpërthyer menjëherë në komente, duke e komplimentuar për pamjen, që për hir të së vërtetës i shkon shumë.

View this post on Instagram

Mia Wallace but make it blonde

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco