Me pak rroba në trup, ja çfarë bëjnë Cristiano dhe e dashura

Me pak rroba në trup, ja çfarë bëjnë Cristiano dhe e dashura

20:10, 12/08/2020

Ata janë bashkë në pushime.

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina, pos pushimeve, po aktivizohen edhe me rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Nga atje çifti po ndajnë imazhe të ndryshme dhe shihet se po kalojnë mjaft mirë pranë njëri-tjetrit.

Ishte Ronaldo ai i cili e ka publikuar një moment romantik me Georginën nga bredeti.

 “Jam i lumtur të ndaj me ju këto momente të bukura”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco