Enca shijon jetën dhe tregon gjoksin

Enca shijon jetën dhe tregon gjoksin

23:20, 10/08/2020

Është një nga femrat më seksi të Shqipërisë.

Enca Haxhia ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në një ambient shumë të bukur, shkruan Syri Kosova.

Por, krejt vëmendja shkoi te gjoksi i saj bombastik.

“Jeta e ëmbël” është shkrimi që ia la fotos.

View this post on Instagram

Dolce Vita ?

A post shared by ENCA (@enca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari13/08/2020 00:10

ENCA ESHTE REHAT FARE!!! KU PJERDH ENCA PER COVID-19, APO PER PAGE LUFTE, AJO E KA BANKOMATIN-19 CM MU NE MES TE SHALEVE, E JU THONI KU I KALON ENCA PUSHIMET???!!! SHOQET E ENCES ME UNIVERSITET, ME MASTERA, ME MASTERA SHKENCORE APO ME DOKTORATURA PO VUAJNE PER BUKEN E GOJES, NDERSA ENCA IDIOTIA, INJORANTJA DHE ANALFABETJA QE NUK E DI FARE AS TABELEN E SHUMEZIMIT, ESHTE PASURUAR E BEN JETE LLUKSOZE VETEM DUKE I DHENE GOJES, DUKE RRAHUR BYTHET E DUKE TUNDUR CICAT!!! PRANDAJ, KUR THEM UNE BOTA ESHTE DHJERE, JOOO, ME THONE CA TE TJERE!!

Shto koment

Denonco