Kim dhe Kanye në përpjekje për ta shpëtuar martesën, fotografohen në këtë vend

Kim dhe Kanye në përpjekje për ta shpëtuar martesën, fotografohen në këtë vend

23:14, 05/08/2020

Kim dhe Kanye tentuan t’i shmangin paparacët.

Kim Kardashian dhe Kanye West kërkuan një mjedis të përshtatshëm për të provuar të shpëtojnë martesën e tyre, shkruan TMZ.

Ata udhëtuan bashkë me fëmijët me avionin e tyre privat në një ishull tropikal jashtë vendit, për të udhëtuar në një vend më ndryshe se të tjerët.

Kardashianët fotografohen kudo që shkojnë, por në këtë udhëtim ata sigurohen të mos kenë foto.

Burimet tregojnë për “TMZ” se familja po qëndrojnë në atë që përshkruhet si kala, që është aq larg saqë askush nuk mund t’iu afrohet.

Ky mund të jetë tentimi i fundit i tyre për të shpëtuar martesën. Ata muajt e fundit kanë pasur një krizë në lidhje, pas deklaratave të Kanyet në tubimin e fushatës në Karolinën e Jugut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco