Stresi i jep fund çdo dyshimi për ndarje dhe i bën dedikimin e ëmbël Keisit

Stresi i jep fund çdo dyshimi për ndarje dhe i bën dedikimin e ëmbël Keisit

07:07, 16/07/2020

Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit për shkak të marrëdhënies së tyre me ulje dhe ngritje.

Dyshja është bërë shpesh pjesë e portaleve për ndarjen nga njëri-tjetri, madje reperi u përfol edhe për një lidhje me një modele.

Ai i hodhi zërat poshtë duke reaguar ashpër, teksa me foton e fundit të publikuar në Instastory i ka dhënë fund një herë e mirë thashethemeve mbi raportin e tij me Keisin.

Ai ka publikuar një foto teksa po flet me partneren e tij dhe shkruan: 

“Gruaja më e mirë në botë që më bon proud”.

Me sa duket mes tyre gjërat janë mê mirë se kurrë dhe me siguri mezi po presin të jenë pranë njëri-tjetrit, sapo masat e ndërmarra ndaj Covid-19 të lehtësohen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QYTETARI dt 16 korrik 2020 16/07/2020 12:17

Kejsi i ka lënë "shëndetin" prej kohësh Stresit kur ka thënë që nuk kthehem më në Shqipëri.. Tani na duket nga fotoja e mësipërme që Stresi po shikon ëndra të bukura...

QYTETARI dt 16 korrik 202016/07/2020 11:11

Ka paqëndrushmëri mendore prej kohësh. E kishte këtu se mbajti dot partneren....Tani me sa po shikojmë më lart po shikon ëndra......

Shto koment

Denonco