Tre herë me Coronavirus, aktorja e njohur del me bikini

Tre herë me Coronavirus, aktorja e njohur del me bikini

23:24, 30/06/2020

Coronavirusi ka hyrë në trupin e saj dhe nuk po del.

Kolumbiana Danna Garcia për People ka thënë se ka bërë tri herë Coronavirusin dhe tri herë ka dal pozitive, shkruan Syri Kosova.

E njohur për rolin e saj te seriali ‘Norma’, Danna nuk po e ndal aktivitetin në Instagram.

Së fundmi, ajo ka hedhur një fotografi ku shihet me bikine dhe duket shumë seksi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Si algún día me pierdo , ya saben en donde encontrarme..???????? #MiAmorElMar

A post shared by Danna Garcia (@dannagarciao) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco