Noizy paralajmëron projektin e radhës dhe zbulon titullin: Një tjetër tsunami, ju premtoj

Noizy paralajmëron projektin e radhës dhe zbulon titullin: Një tjetër tsunami, ju premtoj

19:09, 30/06/2020

Vetëm 4 ditë më parë, Noizy publikoi projektin “All Dem Talk”, në bashkëpunim me dy reperë të huaj, Gzuz dhe Dutchavelli.

Ndërsa pak më parë Noizy ka bërë me dije se po punon për projektin e radhës. Madje ai ka zbuluar se si do të titullohet kënga e tij e ardhshme.

“Digital Love” quhet titulli i këngës më të re. Me siguri fansat e reperit mezi po e presin këngën e tij të radhës, që pa dyshim do të jetë një hit ashtu si çdo projekt tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco