6 mënyrat se si Rita Ora po e përballon vetizolimin

6 mënyrat se si Rita Ora po e përballon vetizolimin

18:51, 03/06/2020
A+ Aa A-

Tashmë u kthyen në traditë intervistat e prestigjiozes ‘Vogue’ me personazhe të njohur, për të zbuluar mënyrat si po e kalojnë karantinën. Intervista e fundit ka qenë me këngëtaren e njohur Rita Ora, e cila ka listuar 6 mënyrat e saj.

“Shëndeti mendor është aq i rëndësishëm për mua, veçanërisht pasi nëna ime aktualisht po punon në vijën e parë me NHS. Më ka bërë të pauzojë dhe të kujtoj se sa jeta e brishtë mund të jetë dhe sakrificat që njerëzit po bëjnë çdo ditë”, u shpreh këngëtarja për “Vogue”.

Unë kam kaluar kohë në studion time

Po eksploroj mikologjinë

Kam lexuar shumë

Po eksperimentoj me grim

Po kaloj kohë në fshat

Po fle shumë gjumë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco