E pazakontë, ja si e bën palestrën në kushte shtëpie Bes Kallaku

E pazakontë, ja si e bën palestrën në kushte shtëpie Bes Kallaku

15:24, 28/03/2020
A+ Aa A-

Koronavirusi, ndër shumë aktivitete, ka mbyllur edhe palestrat.

Shumë personazhe kanë zgjedhur që aktivitetin fizik ta realizojnë në shtëpi si të munden, por kjo video e Besit nuk është një mënyrë e zakonshme.

Ai ka zgjedhur të punojë me drutë, duke vënë kështu edhe trupin në punë.

“Dita e 17-të e karantinës! Palestër në kushte shpie! Do ja dalim. Jena mirë!”, shkruan Besi në videon ku shfaqet duke ndarë drutë. Ndjekësit kanë filluar t’i japin menjëherë kurajo dhe sigurisht të qeshin me Besin, ashtu siç ndodh përherë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QYTETARI dt 28 mars 202028/03/2020 19:00

Eh mo Bes Kallaku ke lindur "me këmishë "mo burrë i dheut. Një ditë zbrite nga malësia e Mirditës dhe erdhe në Tiranë..Po nuk mjaftoi me kaq ,po na hyre edhe "dhëndër" brënda mor burrë......

Shto koment

Denonco