Vasundra e “Bidaait” publikon për herë të parë FOTO me bashkëshortin dhe i bën një dedikim

Vasundra e “Bidaait” publikon për herë të parë FOTO me bashkëshortin dhe i bën një dedikim

21:06, 27/01/2020

Aktorja indiane Seema Kapoor u bë shumë e famshme në Shqipëri vite më parë, kur në TV Klan u transmetua seriali “Bidaai”. Ajo luante rolin e vjehrrës së Sadnës, Vasundrës dhe me këtë rol pati shumë impakt në publik.

Pas kaq shumë vitesh karrierë në kinematografi, Seema Kapoor aktualisht po shijon jetën private. Ajo është e martuar por gjithë këto vite ka preferuar mos të shfaqet shpesh në publik me bashkëshortin.

Së fundmi Seema Kapoor ka hequr dorë nga ky rregull dhe ka postuar për herë të parë një foto me bashkëshortin. Ai shfaqet duke e ushqyer aktoren me një ëmbëlsirë dhe ajo i bën një dedikim. “Ëmbëlsia jote është më e ëmbël se ëmbëlsira”-shkruan Vasundra/revistawho

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco