Modelja e njohur del pa sutjena

Modelja e njohur del pa sutjena

23:21, 05/12/2019

Modelja ka pozuar pa reçipeta dhe foton e ka publikuar në rrjet. Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe pa reçipeta.

Ajo së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin e ka fotografuar vetëm gjysmën e trupit.

E veshur me një xhaketë të zezë i shihet një pjesë e gjoksit andaj nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe komentet e ndyshme.

View this post on Instagram

@chanelofficial drip

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco