Ish-Miss Bota ndërron jetë në një aksident me makinë

Ish-Miss Bota ndërron jetë në një aksident me makinë

14:10, 05/12/2019

Mbretëresha e bukurisë pakistaneze Zanib Naveed ka humbur jetë fundjavën që lamë pas nga një aksident me makinë.

Mediat e huaja shkruajnë se 32 vjeçarja ka humbur kontrollin e mjetit tip Merceses CL duke u përplasur me një bordurë.

Për pasojë mjeti u kthye përmbys dhe Zanib gjeti vdekjen menjëherë.

Vdekja e 32-vjeçares u konfirmua nga Policia e Shtetit Maryland dhe u tha se në vendin e ngjarjes nuk kishte asnjë person tjetër.

Zanib Naveed u shpall Miss Pakistani në vitin 2012 dhe në atë kohë tërhoqi vëmendjene  të gjithëve me pamjen e saj.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco