FOTO/ 65 vjeçarja me forma fizike që ua kalon edhe adoleshenteve

FOTO/ 65 vjeçarja me forma fizike që ua kalon edhe adoleshenteve

12:30, 17/11/2019

Ish-modelja Christie Brinkley, 65 vjeçe bëri të gjithë të kthenin kokën nga ajo teksa u fotografua në rrugë e veshur me një palë pantallona të shkurtra të ngjitura pas trupit në ngjyrë të zezë dhe sipër mbante një bluzë rozë po ashtu plotësisht pas trupit ku i tregonte edhe format bombastike.

Ajo është konkurrente në ‘Dancing With the Stars’ në Britaninë e Madhe për këtë vit.

Christie Brinkley ka një fizik vërtet mbresëlënës për të qenë plot 65 vjeç dhe është një grua që ka ruajtur më së miri pamjen e saj edhe pse vitet kanë kaluar po duket se mbi të nuk janë ndjerë aspak.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco