FOTO/ E dashura apo mikeshë? Ja çfarë bëri Neymar pas ndeshjes për modelen spanjolle

FOTO/ E dashura apo mikeshë? Ja çfarë bëri Neymar pas ndeshjes për modelen spanjolle

13:36, 14/11/2019

Pasi kaloi një verë me stuhi mediatike për shkak të akuzave të përdhunimit sulmuesi i PSG duket se ka gjetur paqen në nivelin sentimetal.

Ai menjëherë pas mbarimit të ndeshjes me skuadrën e Brestit fluturoi për në Barcelonë për të marrë pjesë në një festë së bashku me të dashurën e tij siç thuhet në media modelen spanjolle Noa Saez.

Modelja nuk është shumë aktive në rrjete sociale prandaj dhe foto të saja nuk janë të shumta. 

Image

Sidoqoftë kohë më parë ajo publikoi një foto me Neymar për të dëshmuar se ekziston diçka më shumë se sa një miqësi mes tyre.

Për momentin këto janë thjesht thashetheme, por nëse lidhja bëhet zyrtar, do të ishte një arsye më shumë që braziliani të rikthihet në Barcelonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco