Çfarë po paralajmëron Dafina Zeqiri me këto imazhe seksi

Çfarë po paralajmëron Dafina Zeqiri me këto imazhe seksi

19:09, 16/10/2019

Duket sikur po planifikon diçka të re, shkruan Syri.net Kosova.

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila ka pasur një sezonë të ngjeshur këtë vit, në disa foto në Instagram sikurse po planifikon ende risi për fansat e saj

Ajo është parë në disa foto që ka postuar në mbrëmje dhe të cilat janë bërë nga fotografi Jeton Bylykbashi.

 “Hi, baby”, ka shkruar Dafina poshtë fotografisë së saj.

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë shumë aktive sivjet dhe ky postim ka nxit reagime të fansave se ajo edhe në këtë vjeshtë pritet që të sjell një këngë të re.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

po ca te them16/10/2019 22:24

Une them.... paralajmeron se ka kepucet per te shitur se i duhen leke per parfum te ri :)

Shto koment

Denonco