Motra e Rita Orës shfaqet super-seksi në Turqi

Motra e Rita Orës shfaqet super-seksi në Turqi

17:52, 12/09/2019

Pushimet në Turqi po i vazhdon akoma, ani pse vera veç është duke shkuar.

Elena Ora ka hedhur një fotografi tjetër në Instagram ku shihet se është duke marrë rreze dielli në një nga resortet më të bukura atje, shkruan Syri Kosova.

E padyshim, edhe kësaj radhe vëmendje ka marrë trupi i saj.

Elena ishte shtrirë dhe dukej shumë seksi, derisa gjoksi dukej sikur do t’i shpërthente.

View this post on Instagram

Turkey ???????? ?????

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco