Kështu duket shtëpia e Arbanës nga brenda

Kështu duket shtëpia e Arbanës nga brenda

21:22, 16/08/2019

Arbana Osmani është një nga moderatoret shqiptare  që së fundmi po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë.

ImageNdërkohë mikja e saj moderatorja Xhemi Shehu ka zbuluar një detaj të ri nga familja e Arbanës.

Ajo ka publikuar një foto nga shtëpia e Arbanës dhe të gjithë mbetën pa fjalë nga luksi.

“Mirëmëngjesi tek shtëpia e Panës”, ka shkruar Xhemi teksa shihet e ulur në një kolltuk të bardhë ndërkohë që shijon pamjen e natyrës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco