Pa të brendshme dhe me gjoksin pak jashtë, provokon Kejvina

Pa të brendshme dhe me gjoksin pak jashtë, provokon Kejvina

21:05, 19/06/2019

Tashmë çdo postim i saj është kthyer në lajm.

Kjo se, Kejvina Kthella po provokon, në një formë apo tjetrën po ekspozon pjesë nga trupi i saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo sot një gjë të tillë e ka bërë në Instagram, ku shihet me një fustan të bardhë që tregoi haptas që bukuroshja nuk ka të brendshme veshur dhe ishte i hapur te gjoksi, duke treguar pak nga ai.

E si do të mungonin komentet në një foto si kjo!

View this post on Instagram

?????? ?????????????

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco