FOTO/ Bradly Cooper nuk humb kohë. Ja çfarë po bën aktori mbas ndarjes me Irina Shayk

FOTO/ Bradly Cooper nuk humb kohë. Ja çfarë po bën aktori mbas ndarjes me Irina Shayk

09:47, 12/06/2019

Pas lajmit të ndarjes nga Irina Shayk siç duket Bradly nuk ka humbur kohë dhe po argëtohet me miqtë e tij.

Aktori është fotografuar së fundmi me dy shokë jashtë Sunset Tower Hotel në West Hollywood, ku kishin qëndruar duke pirë përreth dy orë.

44-vjeçari shihet për herë të parë i shoqëruar që nga publikimi i lajmit javën e kaluar.

E ndërsa nga ana tjetër Irina nuk ndalon së postuari foto nga Islanda ku ndodhet së fundmi.

Siç duket  të dy e kanë marrë me sportivitet ndarjen.

Kujtojmë se lajmin për ndarjen e çiftit të njohur të showbizit u konfirmua nga revista ‘People’.

Gjihtashtu çifti ka dhe një vajzë të vogël na martesa e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco